KIEK KAINUOJA VIRTUVĖS BALDAI

Virtuvė – neabejotinai vienas svarbiausių kambarių namuose, tad ir jame esantys baldai turėtų atitikti visus šeimininkų poreikius. Tiesa lūkesčių realizavimą dažniausiai nulemia gamintojų siūlomos kainos.

Tad kiek kainuoja virtuvės baldai?

Baldų gamintojai vieningai sutiktų – šis klausimas daugeliu atvejų nėra teisingas. Pirmiausia turėtumėte užduoti klausimą sau – kiek aš galiu / noriu investuoti į savo virtuvės baldus? Nusprendę atnaujinti namus, visi daugiau ar mažiau susidėlioja preliminarų turimą biudžetą, tad tai padaryti tikrai nebus labai sunku.

Jei norite pigiausio, optimalaus varianto savo namams, rekomenduojame rinktis jau pagamintas virtuves. Jos puikiai tiks, jei patalpos yra standartinių išmatavimų.

Pagamintų virtuvių kainos priklauso nuo keleto faktorių: išmatavimų, gamybos medžiagų, furnitūros. Pavyzdžiui, „Senojoje Baldinėje“ virtuvės baldai gali kainuoti 199€ arba daugiau nei 1000€, jums tereikia žinoti, ko ieškote ir koks modelis atitinka visus jūsų šeimos poreikius.

Jei, visgi standartinių išmatavimų virtuvės baldai jums netinka, kitas pasirinkimas – kreiptis dėl individualios gamybos.

Individualių virtuvės baldų kainą lemia tie patys pasirinkimai – kokių gamybos medžiagų norėsite, kokie patalpos išmatavimai, koks virtuvės funkcionalumas reikalingas. Nežinant bent pagrindinių reikalavimų, virtuvės baldų kainos nustatyti negalės niekas.

Jei pirmą kartą įrenginėjate virtuvę, baldų gamintojas tikrai pakonsultuos visais iškilusiais klausimais – juk neretai pasitaiko, kad turima vizija neatitinka ne tik finansinių galimybių, bet ir gali prasilenkti su praktiško naudojimo principais.

Šiuolaikinių technologijų dėka, kelias iki svajonių virtuvės kainos yra gerokai trumpesnis nei anksčiau. „Senoji baldinė“ kviečia sužinoti, kiek kainuoja virtuvė, greitai ir paprastai. Internetiniame puslapyje pateiktoje formoje tereikia nurodyti savo duomenis bei pageidavimus, kuriems pateikėme galimus variantus. Aiškiose vizualizacijose galite pasirinkti norimą baldų išplanavimą, taip pat atsiųsti savo svajonių virtuvės nuotrauką, pagal kurios pavyzdį bus galima pateikti pasiūlymus.

Bene didžiausias virtuvės skaičiuoklės privalumas – pateikę reikalingus duomenis, individualų projektą su vizualizacija gausite visiškai nemokamai. Projekte matysite, kiek kainuoja kiekvienas pasirinkimas ir visas virtuvės baldų komplektas. Klientui pageidaujant, galime pritaikyti ir plautuvę.

Visiškai suprantama, kad renkantis virtuvę yra svarbus prisilietimo potyris, tad maloniai kviečiame užsukti į fizines „Senosios Baldinės“ parduotuves. Galbūt rasite jau pagamintą virtuvę, kuri atitiks jūsų poreikius – tokiu atveju, esant galimybėms, galėsite ją vežtis namo iš karto, mat visos ekspozicijoje esančios virtuvės yra sandėlyje. Jei išsirinkti nepavyks, konsultantai mielai pagelbės apsisprendžiant ir galės paruošti norimo užsakymo projektą.